Akrilik Zemin Kaplamaları

Su bazlı akrilik reçinenin sentetikler ile karıştırılması ile elde edilen malzemenin, yüzeye kaplanması ile gerçekleştirilen bir zemin kaplama çeşididir. Basketbol, tenis gibi açık hava spor alanlarında, otoparklarda, bisiklet yollarında, depo ve fabrikalarda, helikopter pistlerinde ve garajlarda tercih edilen bu sistemin en önemli özelliği Güneş ışınlarına ve hava olaylarına karşı dayanıklılık göstermesi ve uzun yıllar kullanım sağlamasıdır.

 

Bunun dışında asit ve kimyasal maddelere karşı mukavemet göstermesi, kaymayan ve bakım gerektirmeyen bir yapıya sahip olması, yoğun yay trafiğine dayanıklı, hijyenik ve estetik bir görünümde olması diğer önemli nitelikleri arasında yer almaktadır. Akrilik Zemin Kaplama Fiyatları ile göz doldururken, kullanıcılarına ekonomik ve kaliteli kaplama çözümlerinin kapılarını açarken, renk ve desen çeşitleri ile de alan ve zemin dekorasyonun sınırlarını zorlamaktadır. Akrilik Zemin Kaplama Uygulamaları; asfalt veya özel pürüzsüz beton yüzeyine tatbik edilmesi daha uygun görülen malzemesinin, 2 veya 3mm kalınlığında tercih edilen renk dâhilinde alana yayılması ile oluşturulmaktadır.

 

Sentetik yüzey temizleyicisi ile sağlıklı bir zemine kavuşturulan alanların üzerine yayılan sentetik kaplama harcının ardından, son katman olan boyanın uygulanması ile gerçekleştirilen bu kaplama ile en kullanışlı spor alanları, en dayanıklı çalışma sahaları oluşturulmuş olmaktadır. Akrilik Zemin Kaplama Firmaları arasında kendine güvenilir ve seçkin bir yer edinen firmamız, yılların tecrübesi ve başarılı hizmet kalitesi ile sektörünün lider ve öncü kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet profili ile tüm ihtiyaç ve beklentileri çalışmalarına yansıtarak, kişiye özel işlemler gerçekleştiren şirketimiz, öncü ve yenilikçi çalışmaları ile de ilklerin yaşandığı adreslerden birisi olma özelliği taşımaktadır. Kaliteyi ekonomi ile buluşturarak Ucuz Akrilik Zemin Kaplama sistemini müşterilerinin beğenisine sunan firmamızın, farklı zevklere ve ihtiyaçlara hitap edecek bir uygulaması mutlaka bulunmaktadır.