Epoksi Kaplama

Koruyucu ve dayanıklı yapısı itibari ile zemin kaplama çözümlerine yeni bir boyut kazandıran Epoksi Zemin Kaplaması, Epoksi reçinesi ve kürleme ajanının birleştirilmesi ile elde edilmekte ve alanları yüksek muhafazalı, estetik yapılara kavuşturmaktadır. Hastane, otel, ofis, endüstriyel alanlar, ameliyathane, soğuk hava depoları, fabrika ve mağazalar, otomotiv servis alanları, spor alanları ve tenis kortları kullanım alanları arasında yer almaktadır. İçerisindeki sertleşmiş maddelerin özellik ve yapısı itibari ile yüksek dayanım gücüne, aşınmaya, yıpranıp, yırtılmaya karşı mukavemet gösteren bu sistemler ayrıca, alanı kavrayan güçlü bağı sayesinde de çok iyi bir su yalıtımı sağlamakta ve bu özelliğinden dolayı da gemilerde ve yatlarda da kullanılmaktadır.

 

Çok geniş renk yelpazesine sahip, steril ve parlak görünümlü, kolay temizlenebilen, kimyasal maddelere karşı dayanıklı, ısıya ve suya karşı mukavemetli, yaya ve araç trafiğine uygun, kaymayan ve kolay temizlenebilen özelliklere sahip olan bu uygulamalar, alanları şık ve estetik bir görünüme kavuştururken, her zevke ve isteğe uygun renk çözümleri sayesinde de bütün dekorasyonları tamamlayabilecek niteliklere sahiptirler. Epoksinin Uygulanması ise şu aşamalarda gerçekleşmektedir. Kaplama yapılacak yüzeyin tıraşlanıp temizlenmesinden sonra başlatılan astarlama işlemini, malzemesinin yüzeye yayılıp, düzeltilmesi takip etmektedir. Bir rulo yardımı ile sabitleştirilen ve pürüzsüzleştirilen malzemenin kuruması ile birlikte alan kullanıma hazır hale gelmekte ve zeminler parlak, şık bir görünüme kavuşmaktadır.

 

Epoksi Zemin Kaplama Firmaları arasında uygulayıcı profili ile tercih ve memnuniyet kazanan şirketimiz, yıllardır bu sektörün içerisinde yer almış deneyimli ve işçilik sahibi bir kuruluştur. Alanında kalifiye uzman çalışma personelleri sayesinde başarılı, kaliteli ve estetik çalışmalara imza atan firmamız, Ekonomik Epoksi Kaplama hizmetleri ile de alanında fark yaratarak, tercih ve ayrıcalık kazanmaktadır.