Tartan Spor Zemin

Kauçuk granülleri ve poliüretan bağlayıcının karışımı ile elde edilen yumuşak ve estetik zemin kaplama malzemesine Tartan denilmektedir. Diğer bir adı EPDM olan bu malzemenin esnek, spor alanlarına uygun nitelikte, doğa olaylarına karşı dayanıklı, geri dönüşüm özelliklerine sahip ve sağlığı tehdit edici hiçbir kimyasal madde içermemesinden dolayı, dayanıklı çevreci kaplamalar olarak sınıflandırılmaktadırlar. Hentbol, voleybol, kapalı ve açık tenis kortları, çocuk parkları, basketbol ve atletizm pistleri gibi alanlarda tercih edilen bu uygulamalar, esnek yapıları sayesinde en verimli ve sağlıklı spor alanlarının oluşturulmasına ve bu alanlarda oluşabilecek düşme, çarpma gibi hasarların en aza indirilmesine yardımda bulunmaktadır.

 

Bu özellikleri sayesinde çocuk parkları ve engelli eğitim alanlarında daha çok tercih edilen bu uygulamalar, darbe emiciliği sayesinde ciddi sağlık problemleri oluşmadan önüne geçmiş olmaktadır. Yumuşak yapıdaki su geçirgen tabakası, en kuvvetli ve şiddetli darbelere bile dayanıklılık gösterirken, aşınma, yağmur, kar, güneş gibi tesirlerden de etkilenmemekte ve bakım gerektirmemektedir. Tartan Spor Zemin Kaplama Fiyatları ile de oldukça uygun ve ekonomik çözümler sunarken, talep eden herkesin kolaylıkla yaptırabileceği uygulamalar arasında yer almaktadır. Tartan Zemin Kaplama Uygulamaları ise şu şekilde gerçekleştirilmektedir.

 

Alanda yapılan zemin bozukluğunu düzeltme çalışmaları ve şaplama işleminden sonra zımparalama uygulamaları gerçekleştirilmektedir. Kullanılacak olan şekil ve bordürlerin yerleri belirlendikten sonra yapıştırıcı malzeme zemine yayılır, Epdm' nin de bu yapışkan malzemenin üzerine serilmesi ve rulo ile kaplamanın sabitleştirilmesi ile birlikte uygulama tamamlanmış olmaktadır. Tartan Spor Zemin Kaplama Firmaları arasında birinci sınıf kalite hizmet ve işçilik ile çalışmalar yürüten, daima memnuniyet ve takdir kazanarak seçkin kuruluşlar arasında yer alan şirketimiz, başarının kapılarını vermiş olduğu hızlı ve kaliteli hizmet potansiyeli ile aralamıştır. Sizlerde bu seçkin ve başarılı çalışmalarımıza sahip olmak hızlı ve ekonomik hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilir, farkımıza şahit olabilirsiniz.