Ürün Avantajları

İster iç mekân olsun ister dış mekân hayatımızın her alanında zemin kaplama sistemleri ile içi içe bulunmaktayız. Her zemine uygun, zengin seçenek ve çeşitleri ile bütün ihtiyaçları ve beklentileri karşılayabilecek donanıma sahip olan kaplamalar, evlerden, çalışma alanlarına, fabrikalardan, spor salonlarına kadar her alana girerken, hijyeni ve mukavemeti de beraberinde getirmektedir. Özellikle adrenalinin yüksek olduğu spor alanlarının vazgeçilmez uygulamalarından ve olmazsa olmazlarından olan zemin kaplamaları, Epoksi, Akrilik, Tartan Kaplama çeşitlerinin kullanılması ile birlikte oyun için en uygun alan ve zemin ortamının oluşturulmasına katkı sağlanmış olmaktadır. Zemin Kaplamanın Avantajları düşünüldüğünde; yapımlarında kullanılan reçineler sayesinde yüksek mukavemet gücüne sahip olan bu sistemler, böylelikle uzun yıllar kullanım sağlayacak ve ekonomik kaplamalar arasında yer almaya başlayacaktır.

 

Doğa ve hava olaylarına karşı dayanıklı, geri dönüşüm özelliklerine sahip, kimyasal maddelere karşı dirençli ve kolay uygulanabilme gibi özelliklere de sahip olan bu çözümler, yırtılma, çizilme gibi oluşumlara karşıda dayanıklı olduğu için de ekstra bir bakım ve onarım gerektirmeyen uygulamalar arasında yer almaktadır. Akrilik Zemin Kaplamalarının Avantajları incelendiğinde; asit ve kimyasal maddelere karşı olan dayanıklılığı göze çarpmakta, ilaç fabrikalarının ve ağır metallerin kullanıldığı çalışma alanlarının vazgeçilmez uygulamaları arasında yer aldığı göze çarpmaktadır. Bunun dışında zengin renk seçenekleri sayesinde her dekorasyona ve alana uyum sağlayabilecek uygulamalar arasında yer alan bu çözümler, uzun yıllar kullanım sağlayabilecek mukavemete ve yapıya da sahiptirler. Tartan Spor Zemin Kaplamanın Avantajları ise; sahip olduğu yumuşak ve esnek yapıları itibari ile adrenalinin yüksek olduğu spor alanları ve oyun bahçelerinde oluşabilecek kazalara karşı hafifletici bir katman oluşturması ve darbe emici niteliklere sahip olması nedeni ile bu alanlarda en çok tercih edilen uygulamalar arasında yer almaktadır.

 

Sektörüne adım attığı ilk günden bu yana, kaliteli hizmet grafiği ile hep yükselişte olan şirketimiz, Zemin Kaplama Firmaları arasında seçkin bir yer edinerek, ekonomik ve hızlı çalışmalara imzasını atmış, memnuniyet ve takdir kazanmıştır. Kaliteli ve kalabalık referansları ile hizmet kalitesini tescilleyen, zeminleriniz için en doğru ve uygun çözümler ile sizleri tanıştırmak isteyen firmamız, farkımız ve tecrübelerimizle ayrıcalık kazanmanız için irtibata geçmenizi beklemektedir.